środa, 1 marca 2017

„HARRY POTTER I PRZEKLĘTE DZIECKO” J.K. Rowling

                                            
                      


Książka jest kontynuacją serii pod tytułem HARRY POTTER napisanej przez Kathleen Rowling ,a żeby prościej było wam wejść w temat przeczytajcie to:

Harry Potter nigdy nie miał łatwego życia, a tym bardziej teraz, gdy jest przepracowanym urzędnikiem Ministerstwa Magii, mężem oraz ojcem trójki dzieci w wieku szkolnym. Podczas gdy Harry zmaga się z natrętnie powracającymi widmami przeszłości, jego najmłodszy syn Albus musi zmierzyć się z rodzinnym dziedzictwem, które nigdy nie było jego własnym wyborem. Gdy przyszłość zaczyna złowróżbnie...


Książka HARRY POTTER I PRZEKLĘTE DZIECKO opowiada o Albusie Potterze, chłopcu który pomimo sławnego ojca nie ma łatwo w życiu. Nie dogaduje się z ojcem ani rodzeństwem, ponieważ jest ... inny. Nie gra w quidicha,  ani nie jest Gryfonem, myślicie sobie pewnie - nie gryfonem? A więc tak nie jest ... jest ślizgonem. Albus zupełnie różni się od reszty rodziny, do której  jest co chwila porównywany. Postanawia to zmienić i wyrusza w niebezpieczną podróż. A tymczasem Harry odczuwa obecność Voldemorta, ale czy aby na pewno? Czy Voldemort jednak przeżył?I Czy Albus podczas swojej wyprawy go spotka? Czy jego starania zostaną docenione? Czy Albus zmierzy się z rodzinnym dziedzictwem? I najważniejsze czy Voldemort znów stanie u szczytu potęgi? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszej książki Harry Potter i przeklęte dziecko.

Liwia Styś 6b

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz